E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shenuesit me te mire te kampionatit gjerman te futbollit pas javes se pare
Kampionati Gjerman - shënuesit më të mirë
- Shenuesit me te mire te kampionatit gjerman te futbollit pas javes se pare jane:

2 gola: Lakic (Kaiserslautern), van Nistelrooy (Hambourg)
1 gol: Allagui (Mayence), Ba (Hoffenheim), Barnetta (Bayer Leverkusen), Bartels (St Pauli), Boll (St Pauli), P. Cissé (Fribourg), Dzeko (Wolfsburg), Farfan (Schalke 04), Frings (Werder Brême), Hegeler (Nuremberg), Ibisevic (Hoffenheim), Idrissou (Mönchengladbach), Ilicevic (Kaiserslautern), Köhler (Francfort), Konan (Hanovre), Mlapa (Hoffenheim), Morten D.S. (Mayence), Müller (Bayern Munich), Novakovic (Cologne), Rausch (Hanovre), Renato Augusto (Bayer Leverkusen), Salihovic (Hoffenheim), Schweinsteiger (Bayern Munich), Sukuta-Pasu (St Pauli).

Publikuar: 23.08.2010 | 14:29
Lexuar: 1250 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime