E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Saranda, qyteti mes kaltėrsisė

Publikuar: 24.08.2010 | 17:55
Lexuar: 33041 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
juxhers (07/12/2011 08:15:15) nice reportage i like it
ela (14/12/2011 15:21:39) mendoj se ky reportazh ishte nje pershkrim me se i vertete per saranden
Tedi (19/12/2011 20:38:14) reportazh i bukur.me beri shum pun per detyrat e letersise qe kam per nsr.Rrofsh adm
Sandra (20/12/2011 19:04:47) shshshuum reportazh i bkr jam e mahnitur nga saranda gje qe plazhet ne veri te shqiperis nk e kane..
ola (20/12/2011 19:27:45) i papare per detyren e letersise qe kam per neser.:P
mitat (21/12/2011 14:49:03) hahahah shume i bukur kam dhe detyr ne gjuh per neser kam te bej nje reportazh shum bkr
keli (21/12/2011 21:36:17) reportazh i bukur.me beri shum pun per detyrat e letersise qe kam per nsr.Shum faleminderit ADM
aleksander (08/01/2012 19:20:35) hahahahaha
edhe ti mitat ke deryra nje gjuh...
edhe un kete kam po do e marr me ca shkurtime
ardian (15/01/2012 15:16:02) reportazh shume ibukur si saranda
Valbona (09/10/2012 19:17:04) reportazh i bukur dhe me ka ndihmuar per detyren ne letersii...flm adm
Rei (16/12/2012 17:55:59) Reportazh shume i bukur dhe me ndihmoi shume per te bere detyrat e lezimit
thnx adm
wendy (17/12/2012 17:43:32) Une e kam vizituar shume here qytetin e sarandes dhe kdje y reportazh i pershtatet tamam ketij qyteti....madje me ndihmoi shume per det ne letersi...
enxhi (17/12/2012 20:49:17) me beri shum pun pee detyrat e letersise
kuklla ogel (05/01/2013 18:53:14) Reprtazh i bukur...M boni shum pun per detyrat e gjuhes :P
amarildo sulaj (05/01/2013 20:48:14) mni beri detyrat hahhahah
Seldi (09/01/2013 00:10:55) Shum flm ... me ndihmoje ne detyrat e leximit qe kam per neser :D
Silvia (21/01/2013 22:34:04) Edhe une kete reportazh bera dhe mora 10!
e.hasanas (29/01/2013 18:29:02) me ndihmoi per detyrat e letersise ..... flm adm .....
balerina e vogel (31/01/2013 20:09:22) flm me ndihmoi ne detyra ne gjuhe shqipe
ani (14/02/2013 17:42:09) shume i bukur ky reportazh me ndihmoi per detyrat e leximit
Blina (14/03/2013 22:40:38) Shum i bukur ky reportazh.........
engjlli i vogel (31/03/2013 18:56:19) fl me ndihmoi per detyrat e gjuhes shqipe
klaudio (01/04/2013 14:42:29) reportazh teper i mire me ka ndihmuar ne detyrat gjuhes
binAaa (30/04/2013 14:23:21) me ka ndihmuar tepeer
roni billa (01/05/2013 18:11:22) shum te bukura reportazhet me kan ndimuar ne detyrat e gjuhes
SOFIA (04/05/2013 19:22:13) FLM ME NDIHMOI SHUM PER PUNEN ME SHKRIM TEK GHUHA
armela (21/05/2013 18:46:02) reportazh shume i bukur,me ndihmoi
repo rtazh shume i bukur
me ndihmoi per detyrat qe kam neser ne gjuhe
anisa (27/05/2013 17:16:25) shum i bkr ta mar dhe un x punen me shkrim n gjuh ?
tgiyughui (18/12/2013 19:27:08) shum shum bukur ky reportazh vertet interesant
anna (19/12/2013 12:07:00) I've visited Saranda is a really nice place with great value and historical.
nelidjon (07/01/2014 17:43:59) nje reportazh shum i bukur .... me ndihmoi dhe per detyrat e shtepis per neser
hamdi (07/01/2014 19:06:39) shume shume e bkr.flm adm me ndihmoi per detyrat e letersise
selimi (08/01/2014 22:27:27) me ndihmoi shum ne detyrat e gjuhes
bajram (08/01/2014 22:29:57) shum qia ropt ky reportazh... shume vk
aleksander (08/01/2014 23:08:44) shum faleminderitper reportazhin me ndihmoi shum per punen me shkrim
dea (09/01/2014 12:16:57) Me te vertete nje reportazh shume i bukur gjithashtu edhe mua me ndihmoi shume.bravoo :)
Dionis (09/01/2014 16:43:23) UUUU SA FIX :D MBASE MARR 5 NSR N GJUH
ani (12/01/2014 15:31:21) shum reportazh i bkr...me ndihmoi ne punen me shkrim qe e kam ne lenden e gjuhes..:)
aleks (12/01/2014 16:42:56) eshte e bukur po pas tropojes me lale
aleks (12/01/2014 17:09:43) shume buukur mahnitese
rando (12/01/2014 19:21:28) flm me ndihmuat per detyrat e gjuhes qe kam neser :)
alesio (15/01/2014 16:26:55) Sa na ndimuat me kte reportazh
mora 9 ne pun me shkrim
anonim (11/11/2014 21:24:01) O tedi o i hidhur
emanuel rrahi (13/12/2014 22:02:03) reportazh sh i bkr
denis (16/12/2014 22:32:09) me ndihmoi shum ne pun me shkrim ...
belu (20/12/2014 21:34:30) mi beri detyrat x pasneser :D
serena (04/01/2015 17:44:49) edhe mua mi beri detyrat per neser po meqe i paske ber gjith ju keshtu duhet me e ndrydhu pak, shum e bukur dhe interesante eshte
tirona (05/01/2015 22:42:39) rrofsh ! e gjeta deytren e gjuhes
ervun (08/01/2015 20:44:46) Me ndihmuan shame be detyrat e gjuhes
klea (18/01/2015 16:11:41) shum i bukur reportazhi me beri shume pune per detyrat e gjuhes thnx adm
Klea (04/02/2015 15:14:54) Me ndihmoi ne detyra mora 5 ju faleminderit shumeeeeee.
ola (21/05/2015 17:19:25) flm te detyra mora 10
ina (26/05/2015 07:21:02) qenka shume e mir flm me ndihmoi shume me puneshkrimin qe kisha tek gjuha :))))
melia (15/12/2015 18:55:52) Shum I bkr reportazhi
Amarildo (20/12/2015 19:21:04) Shum I bukur m ndihmoi shum per t ber detyrat e gjuhes per neser.
lorenc (20/12/2015 20:28:34) Reportazh shume i bukur dhe me ndihmon me dt e gjuhes
EDISON (22/12/2015 22:00:37) NJE REPORTAZH FANTASTIK
me ka ndihmuar shume te mesoj rreth ketij qyteti fantastik
FALEMINDERIT
isli (23/12/2015 18:07:01) reportazh shume i bukur
Xhei (04/01/2016 21:11:57) Shume reportazh i bukur me ndihmoi me dett e leximit!! Flm shume stafit qe na e shfaqen keto vecori te Sarandes!!!
ana (05/01/2016 16:49:19) Sh bukur edhe mua me ndihmoj per dsh e gjuhes qe kam neser
erkel (05/01/2016 19:17:57) na ndihuat shume per detyrat e gjuhes
Bler (16/03/2016 21:56:43) Nje pershkrim magjepses per nje nga qytetet tona antike!Shume gje e bukur qe shkruani reportazhe te tilla per vecorite e pafundme te vendit tone...
Edlira (23/03/2016 20:43:48) Saranda nje vend I bukur ju nuk mund ta shani ate budallenje per mesimet beji vet ne nuk na intereson.
xheni (11/04/2016 21:04:51) ishte pershkrim shum e bukur i ketyre madheshtive qe ka Shqiperia
zylfikar agai (06/06/2016 14:28:31) uaaaaaa!late nam.me zuri koka sapo lexova kete koment.
burbuqe dukagjini (06/06/2016 14:30:58) nuk me pelqeu fare ky reportazh.offfffffffff!sa kot
abdurrahman qeni (06/06/2016 14:35:21) mire,por ka mundesi edhe per me mire.meriton noten mesatare per mua qe eshte 6
mikrob kafsha (06/06/2016 14:38:56) uuuuuuuu po tia coj zyshes kete reportazh une me ve noten 5.prandaj me duket kot per ta shkruar tek fleta
lamash kukuthi (06/06/2016 14:41:13) kot fare ky reportazh.nuk me le fare mbresa per ta vizituar saranden
qazime mahmuti (06/06/2016 14:43:44) duket si reportazh qensh
gobille delli (06/06/2016 14:46:06) oh oh oooohhhh,reportazhi pa stil
kudrete bytha (06/06/2016 14:47:57) iiiii ma shpifi reportazhi
pordhace muti (06/06/2016 14:49:49) allllaa jarabim.na trembet fare me kete reportazh
gramoz agai (06/06/2016 14:51:32) pu pupu te vije ndonje turist dhe ta lexoje kete reportazh e zene ethet
mete beu (06/06/2016 14:52:21) kot fare
ela (26/10/2016 16:22:25) ore ketu ka vetem foto asnje ca te shkruajtur nese asht e munder me thoni ku eshte'' reportazhi''... plece
Geri (31/10/2016 20:59:59)
xhonixh (15/12/2016 14:16:02) ore ku eshte reportazhi?
tyft (20/12/2016 18:06:58) vgutoikl
Sayda Büyüküstün (19/04/2017 20:52:56) ku e keni reportazhin qe poe lexoni se une nuk po shikoj gje
hp.hp@gmail.com (23/10/2017 16:33:38) ku eshte reportazhi please

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime