E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Spanjollët kanë mundur 2-0 uruguaianët e Penarol Montevideo. Golat janë shënuar në minutën e 68 nga Di Maria dhe në të 91-tën nga Van der Vaart.
Reali fiton trofeun Santiago BernabeuReali i Madridit ka fituar edicionin e 32-të të trofeut Santiago Bernabeu.

Spanjollët kanë mundur 2-0 uruguaianët e Penarol Montevideo.

Golat janë shënuar në minutën e 68 nga Di Maria dhe në të 91-tën nga Van der Vaart.

Publikuar: 25.08.2010 | 16:10
Lexuar: 1682 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime