E premte, 21.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mali i Tomorit;

Publikuar: 25.08.2010 | 20:34
Lexuar: 5822 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
silvia zaimi (14/09/2010 15:30:10) ,eshte mali me i bukur................

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime