E hënë, 20.08.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Meshkujt preferojnė biondet, mė pas martohen me brune

Publikuar: 28.08.2010 | 05:58
Lexuar: 5371 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Nesaa (28/08/2010 15:33:26) The most perfect woman in da world

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime