E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bilibilit tė Kosovės iu dorėzua ēmimi “Artiste e Merituar”

Publikuar: 30.08.2010 | 19:46
Lexuar: 1509 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ganimete (03/09/2010 17:04:25) Mirė mė nė fund qė u ra ne mend pėr ti dorzuar qmimin A.M , sepse kėngetarja jonė e madhe , Nexhmije Pagarusha e meriton kėtė qmim . Zakonisht ne kemi shprehi ti vlersojmė veprat e njezeve kur ata vdesin me vjen mire kjo ndodhi me heret .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime