E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Debatik Curri: Ndaj Rumanisė pėr paraqitje pozitive

Publikuar: 31.08.2010 | 04:50
Lexuar: 1272 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ruzhdi Sadiku (01/09/2010 23:03:34) Suksese skuadra Kombetare. Ju deshiroj paraqitje dinjitoze dhe permiresim te imazhit karshi kundershtarit te papershtatshem. Do te ju duam prape edhe nese ndodh e kunderta. Suksese ....

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime