E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kjo nuk është hera e parë që mediat prestigjoze botërore shkruajnë për Shqipërinë dhe potencialet e saj turistike. Pak ditë më parë edhe "Reuters" i kushtoi një shkrim të posaçëm mbi bukuritë dhe potencialet turistike që ofron Shqipëria.
Plazhi i Llamanit, foto e javës në prestigjozen New York Times
Gazeta prestigjoze amerikane, "New York Times" në faqen e saj web www.nyt.com ka publikuar foton e plazhit të Llamanit, duke e cilësuar atë si PHOTO OF THE WEEK - "FOTO E JAVES". Foto është publikuar në rubrikën Travel, A Guide to Intelligent Travel (Guidë për një udhëtim inteligjent).

Kjo nuk është hera e parë që mediat prestigjoze botërore shkruajnë për Shqipërinë dhe potencialet e saj turistike. Pak ditë më parë edhe "Reuters" i kushtoi një shkrim të posaçëm mbi bukuritë dhe potencialet turistike që ofron Shqipëria.

Publikuar: 31.08.2010 | 12:31
Lexuar: 3111 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime