E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Doc. Dr. Bashkim Ziberi mori pjesė nė simpoziumin e Huntsville Ion Beam Institute

Publikuar: 01.09.2010 | 20:27
Lexuar: 3416 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
AJREDIN OSMANI (11/02/2011 22:59:26) Ju lumte, jeni per cdo lavdate.Temen e njoh shum mire pasi keto shtresa antireflektive i perdorim shum ne prodhimin e mikrofilmave per ndertimin e kolektoreve solare,teme ne te cilen punoj aktualisht ne institutin e fizikes ne Shkup dhe jam duke magjistruar fiziken solare.

Pershendetje
Ajredin Osmani
Gostivar
Bashkim Berisha (20/02/2013 14:32:37) Vetem perpara me shkence,hulmtusit tan po kontribojn mjaft shume ne Evrope e gjetiu por qfar po bejn Institucionet Tona per keta njerez te cileve duhet offru kushte qe te kontribojne ne Atedhe.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime