E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Adelina Tahiri, njė yll i ri qė kėndon bukur

Publikuar: 04.02.2009 | 15:13
Lexuar: 12734 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bora (02/10/2009 15:18:25) adelina je yll per muzik dhe stilin e ke te bukur vet vazhdo se je shum e bukur
Elona (21/10/2009 23:11:50) Krejt photoshop te koke more.Edhe me thonq e paske zoo po veq belin podishe me dridh edhe ato em menxi.Kushtoi rendesi ma mire shkolles s e s pot shkojka kjo
LINA_... (27/11/2009 18:09:14) o ylli jon je ti je gjithqka per mu te dua mas shumti je ma e bukra as nja te tjerat skrahazohen me ty je e veqant de duaaaaaaaaaa qummmmmmmmmmm veq vazhdo te lutem merre add tem lonaardi@hotmail.com plizzzzzzzzzz lina teeeeeee duuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa
safit (10/02/2010 15:07:44) shum seksi
Besi (03/04/2010 02:18:19) veq vazhdo se je ma e qarta ok kaloja mir se spo di qa te them tjeter ok qao.......
ardi (22/05/2010 00:31:39) je shum seksi veq vazhdo kshtu
edona aliu (26/06/2010 19:01:27) oj shpirt ti je nje nder ken gtaret ma te mir a
te duuuuuuuuuuuuuu
gentiana (29/06/2010 00:08:19) me knu nuk e di se nuk e kum ni kurr live po e mir boll valla
Shaboni (04/07/2010 03:16:09) Valla edhe komentet e qetyne qikave qetu po tregojn se jon gati me ta lyp.
E ku met edhe a ka met pak bile per na meshkujt...?
agron (08/07/2010 16:43:44) JE SI PESHKU I DETIT METVERTET
bardha (04/09/2010 20:04:45) shume e bukur je lina <333 !!!!
arlinda zogaj (03/10/2010 13:23:58) adelina shum najsi je po stilin e gentes e ke
linda (03/10/2010 19:21:40) shummmmmmm e mir je veq vazhda po farmekat si te mijat i paske heheheheheehh adelina
arlinda (10/10/2010 16:15:53) ehheheheheheheheheheehheheheheheeheheheh ehehehhen ncncncnncncncncncnc adelinaaaaaaaa
afrimi shala (13/10/2010 20:36:18) hahahhahahahaha paj spo di qka met than e mir e mir je hahhahahahaah veq edhe e re jeeeeeeeeeeeeee a aa aa a hehehehe qauuuuuuuu klm adel bayyyyyy
elona (06/11/2010 21:19:04) shum e mir je si <3 vetem vazhdo
adisa abdiu (09/11/2010 17:05:11) me falni po syt nuk jan te verteta ac te kaltra po i vendoni.....................okk
astriti (25/11/2010 20:46:32) ti je princeshe e gjith trojeve shqiptare je ma emira ne bot ska fjal ma jam adhurusi yt me i madh se te tjert per ty vdes kth veq vashdo perpara zoti te bekoft oj drita e gjenetit per ty vdes nese asht nevoja me mirkuptim astriti nga thernada
arbenita (27/11/2010 17:30:02) a ije mar u taj sham ti du sajt
arbenita (27/11/2010 17:32:47) a ije mar u taj sham ti du sajt
dh shum ebukur taj ije u taj shum muzikat ti pelqej
a munt ta boj ni foto se bashku te duaaaaaaaaaa sh adelina
arbenita (28/11/2010 10:59:51) u ty adelin shum ty une dhe sy ike te buku dh muziken e ke te bukur sh u ty shum te dua
loreza (29/04/2012 14:54:38) je yll fare ta ha shpirtin te dua shum ty dhe aferditen njeherit shoqja jote ooooooooo jjjjjjjjuuuuu ddddddduuuu shumm bre loqka jemi me te vertet
ilirjana (20/01/2013 18:30:50) je shum e mir o loqk <3 je yll veq vashdo

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime