E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Saranda Ademi, shpenzon shumė nė celular

Publikuar: 03.09.2010 | 00:21
Lexuar: 5934 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ghyr (03/09/2010 02:25:04) dhondri koka kavaler qe ben kshu dhurata...a ty kengtare koke a?phhhh
tina (09/09/2010 05:48:37) po dhanri kavaler veq cfare balldeske paska valla ja ka vlejt saranda teper e bukur po vazhdon me rujt ate freskin tende bravo te qoft e flm juve te redaksis qe po na sjellni te reja per artistet ton qe jetoj jasht ja si saranda ademi qe i ruaj foto e saj ne dhom eshte teper e bukur e menqur din cka flet e jeshon vnedin ku rrin
bess (12/09/2010 08:34:26) e papareee
vjosa shala (14/01/2011 12:53:43) saranda kam deshire te kontaktoj me ju,kam vetem nje pytje nese keni mundesi te me paraqitni.jetoj ne zvicer,mbese me shpres qe me lajmroni
rafet (28/03/2011 11:43:10) Pėrshėndetje mesė e rrespektuar mos harro dergoma nje telefon ,por nje kohesish pershendete bashkeshortin shume dhe vqjzen.
saranda ademi (30/03/2011 23:20:12) Hello daja Rafet une mire jam Pjetri dhe Lea gjithe ashtu mire jane
te fala
albina fazliu (03/04/2011 12:02:22) oj sara shooqja ime a je mirr un jam albina si po kalon qysh e ki vajzen e burrin a ki femi te tjer.un jam mirr jam ne pr i kam ba 2 femi anoarin e rubinen lajmroju ndoniher ne tel.mpuq
albina (03/04/2011 12:06:53) me ka marr madhi e bisedu me ty shoja ime qe sa koh skena bisedu pranoju ne imellin tim bema adn a u rrit lea tahste me siguri ajo shkon en shkoll loqka jeme mpuq ty e lean shum
Lena (06/06/2011 10:49:58) Kjo cka ti e ke ceke nuk eshte e vertete as 5 %, une jetoj nr nje kryeqytrt evropian dhe e di si eshte jeta dhe si thua ti sperputhet assesi, sa per telefonata 50 euro ne muaj e ki tarifen maximale dhe flet pa kufi gjithashtu edhe net e sms free, njerez te dashur mos besoni mendjemadhesise se nje vajze e cila deri sot ka jetu vet n ks e cka paska te veqante qe u martua dhe beri vajze,tash e la burrin gjeti nje tjeter dhe u be europiane hahahah sa
Me ben te qesh o zott,sikur te njohin te gjith si une
moza (15/07/2011 00:17:42) eshte e vertet ajo se qfare thot lena te lumt lena qe e thua te verteten sepse me te vertet ne kosov mendojn se eshte e vertet se ne shtetet evropjane shpenzohen kaq shum para ne telefon pore nuk eshte e vertet sepse me nje abonim mujore munde te telefonosh sa te duash ter muajine edhe pos kesaj kush do ja mbushte telefonin aq shum impulse sarandes kure tashme eshte ndare nga kryeinfermieri ilire byty****mos po mendojn se ai pjetri qe do e shfrytzoj deri ne maksimum e ne fund do e len si nje leck e vjeter .me te vertet eshte per te ardhure keq qe dikush e quane veten artiste kure ne realitet nuk eshte dhe turp se qfare imazhi do i jep edhe vajzes se saj 6 vjeqare sepse per familje nuk po flasim sepse i ka turperuare deri ne maksimum me genjeshtrat dhe veprate e saj jashte njerzore .sepse sara e vogel mendon se me fotot qe i pozon nudo do jet nje evropjane pore jo eshte kote sepse rinia shkon shpejt ndersa ndershmeria mbetet edhe pas vdekjes
ceni (28/03/2012 14:40:02) Saranda te uroi sherim te shpejt.e ti ktheheni jetes normale fati i mir ju percjellt gjithmon.
kastrioti (01/04/2012 11:08:53) qa pju han juve beee mshilne pash familen mos u perzini sene private
nderimi (23/05/2012 14:57:42) pershendetje , eshte per te ardhur keq per femrat qe shprehin gjelozit e tyre hapur si lena dhe moza por me vjen shume mire qe saranda dite te injoroj njerzit e till...mua me eshte dhene mundesia te pije nje gote me saranden ne vevey te zvicrres dhe thjeshtesia maturia humori intelegjenca dhe prezantimi i saj dinjitos me ka habitur per te mire....ajo ka forumin e sa per mbrojtjen e femrave shqiptare ketu dhe ne nderkohe vazhdon te shkollohet dhe pasi eshte modele e nje agjencioni ne amerik ajo mund te shpenzoj shume ...e shoqeruar nga vajza e saj ndjehet krenare per sinqeritetin qe ka dhe me tha interesant sa me e sinqert te jesh aq me keq te bjen shumica e njerzve ju besoj genjeshtrave te artisteve ''beqare''...
skenda (26/01/2013 11:38:29) paske qen me fat saranda.shum urime per tejkalimin e ksaj ndodhie qe ke pas.
lena (13/01/2014 16:23:31) pershendetje te gjithve perseri jam lena e pash nje koment qe me kish qujt dikush gjeloze dhe vertete me ka ber te qeshem nuk them qe nuk jam ndoshta gjeloze por me gjelezu diken qe ka karakter esht e ndershme se ja hup ftyren familjes se sa i perkes gjeloze ndaj saranda ademaj qe sna zez pa ba ch se sla zez pa ba prese erdh ch por masi ja hupi jeten vajzes saj qe ajo ska faj ket rast vetem nej gje ja them kush jeton perendim e din qe po e fl
lena (13/01/2014 16:28:24) pershendetje te gjithve perseri jam lena e pash nje koment qe me kish qujt dikush gjeloze dhe vertete me ka ber te qeshem nuk them qe nuk jam ndoshta gjeloze por me gjelezu diken qe ka karakter esht e ndershme se ja hup ftyren familjes se sa i perkes gjeloze ndaj saranda ademaj qe sna zez pa ba ch se sla zez pa ba prese erdh ch por masi ja hupi jeten vajzes saj qe ajo ska faj ket rast vetem nej gje ja them kush jeton perendim e din qe po e flas te verteten se me nje shum vogel parev e pagun mujoren dhe ka dush fol cilin dush shtet jo ks por edhe amerik mundesh me fol ju qe jeni ks e nuk e dini sigurisht keni diken te afer apo shoqeri qe jeton jasht ks pyti edhe te njejten pergjigje do mirrni se mi lan 1500 franga tel pare jan sa mi lan gati 1500 ero se nga nje her frangi dhe ero bara po shkojn qka do thot kto jan fore saj dhe e ka sa me rrit mendjen e pash qe dikush e kish vet per burr dhe per vajz si esht per pjetrin dua tju them se pjetri e ka lan si berllog se mendojke qe e merr pjetri hahah pytne saranden ku eka pjetrin sot edhe 4 mas tij ika ndrru e tash esht me nje zvicran olivia hahahahhahahahahahahahahhahahahha vertete qka po bajn vajzat kosovare esht met ardh turp u ardh ch u sill mir me familje burrit e me burr deri sa e beri vajzen se e ka dit qe mos mu sill mir e kthejn ks e si ban fmij smujn me kthy ma e per intereze veta ja shkatrroj jeten vajzes saj o zot qka spo mban kjo tok
Saranda (07/03/2014 07:49:30) Te dashur komentues ju falemnderit shume per fjalet e juaja, e dashur Vjosa Shala me kontakto ne Fb, e ju dy me te dashurat e mija Moza et Lena u kujtoj thenjen popullore kuajt ecin para karavani mbetet mbrapa! Do takohemi nje dite dhe do pendoheni per sjelljet e juaj patrialkale!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime