E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne qytete mbizoteron kreativiteti, kultura rritet bashke me prodhimin e brendshem bruto. Ne male mbreteron Kanuni, kodi i hakmarrjes, dhuna mbi grate dhe femijet eshte gjithandej. Por, vendi, i mbetur skllav i traditave te vjetra, ka nje shprese. E gjitha femerore.
Shqipėria e shpėtuar nga gratė

Publikuar: 05.09.2010 | 01:07
Lexuar: 3960 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
cimi (05/09/2010 14:11:11) NA VJEN SHUME KEQ QE VAZHDOJNE KETO GJERA AKOMA NE SHQIPERI POR NGA ANA TJETER PRAPE SHQIPTARI KOKEDERR MBETET,NUK KA CFARE TE BEJE AS NJE DHOJE QEVERIE,PO NUK NDRYSHOI MENTALITETI NUK BEHET ASGJE.
murgu duka (06/09/2010 17:03:53) pikesepari me vjen shum keq qe shoqeria shqiptare nuk kontrubon
ne ate qe eshte e mire per vendin tone
dhe mbi te gjitha garate jane te diskriminuara me se shumti
sa per kanunin e lek dugagjinit qe eshte nga III shekuj e deri me ssot
diqka me vjen qudi nga prof,dok,Z,SALI BERISHA qe me aprovon
ligjin e gejve ne shqiperi kur njekohesisht shqiperia eshte nje vend nuk qe ka akoma keto lloj problematikash
ateher zoteri i nderuar kur sot BE ka 27 apo me shum shtete anetare te saj dhe ligjin e gejve e njohin maksimumi 3 apo 4 shtete te BE don ta njohesh ti qe je mbrapa pikesepari me mentalitet dhe pikesepari shqiperia nuk njihet si vend qe ka keto lloj vesesh
por ju me mire na thoni se une nuk dua te prishem me AMERICEN e te ja bej qejfin asaj qfare te doje AMERICA jam i detyruar ti zbatoj qfare do lloj ligji te me thot e kshu populli shqiptare ta kuptoje se si po shkojne gjerat ne shqiperi dhe se kush po na e ben politiken tone ne apo te tjeret.
por ju z,SALI BERISHA jeni turpi i kombit e kete jua them sinqerisht eshte turp per te ardhe se si po na perdorni e sesi po luani me identitein shqiptare dhe me ndjenjat e shqiptareve turp turp duhet te ju vije juve edhe atyre qe jua perkrahin keto lloj idesh te turpshme.
ndofta per ket ligj ke nevoje ti apo naj ni si puna jote
por shiptart e kan zakon me hec mbi pela e jo mbi kuaj
por dicka desha te ju them zoteri i nderuar pikesepari rregulloni ato familje qe jane te ngujuara me vite me radhe pastaj shohim e bejm ket ligjin e kalit qe don te zbatosh ti
por te sugjeroj ti thuash AMERICES dhe EUROPES qe ne shiptaret jemi mesuar te kercejme mbi pela e jo mbi kuajle te kthehemi ne lidhje me grate dua te flas me shum per veriun e shqiperise se atje hasen me shum keto lloj problematikash
ketu ne shqiperi nuk ekziston drejtesia e aq me pak nuk ekziston kur behet fjale per nje gjyq ku kerkohet drejtesi kur ndodh nje perdhunim apo gjera te tjera te kesaj lloje gategoria qe jane shum te renda
dua te ju shpjegoj diqka vrasjet ndodhin ose me mire hakmarrjet ndodhin ngaqe shteti nuk i ndan gjerat drejt e eshte i detyruare te bej vete drejtesi qe une di shum raste te tilla se jam vet nga veriu dhe i di si shkojn gjerat anej
mjafton te kesh pak lek ose e then ndryshe te jesh mire nga ana financiare e ti mundesh te besh shum gjera qe si merr me mend
pra me keq ardhje e them qe ky vend don shum te tregoje vlerat por ja qe kemi nje shoqeri te lodhur e nje popull te politizuar qe eshte hipnotizu e nuk sheh qe po e dergojn e drejt gremines keto lloj politikash qe po behen ne shqiperi
nga dy forcat kryesore

ai person qe ve dore ne gra e ne familje e ne femije
ai eshte njeri pa ndjenja e nuk eshte rrit ne familje por eshte rrit ne nje xhungel qe s ka pas kush ta mesoje por thjesht ka mbijetu se veq kafsht mbijetojne ne xhungel
e keta lloj kafshesh jane shume te rrezikshme per shoqerine

ka shum per te bere shteti shqiptare qe tju vije ne ndihme shqiptareve e jo te shkoje te merret me gjan te kota e pa dobi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime