E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bukuroshja e njohur për faktin se nuk ka frikë të shfaqë cdo pjesë të trupit të saj, pozon me një fustan interesant teksa 2 meshkuj tërësisht nudo i qëndrojnë në krah.
Kardashian në kopertinën e “Prestige” me 2 meshkuj nudoKim Kardashian është shfaqur në kopertinën e revistës “Prestige” në shoqërinë e dy meshkujve të zhveshur.

Bukuroshja e njohur për faktin se nuk ka frikë të shfaqë cdo pjesë të trupit të saj, pozon me një fustan interesant teksa 2 meshkuj tërësisht nudo i qëndrojnë në krah.

Publikuar: 06.09.2010 | 12:37
Lexuar: 9069 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
tigri15 (08/01/2012 14:16:19) a car femre eshte kjo re

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime