E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Emmy, foto sensuale nė bregdet

Publikuar: 07.09.2010 | 12:53
Lexuar: 5297 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
arsimi (07/09/2010 18:51:39) e bukur si vet deti.........

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime