E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh/ Elbasan: Tė duash shkollėn tėnde

Publikuar: 07.09.2010 | 16:20
Lexuar: 3791 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dritan llalla (24/09/2010 22:04:46) Autorin e ketij artikulli do doja ta falenderoja per kete artikull, por ne te njejten kohe do doja ti thuaj qe ne vitet '60 ne ate shkolle nuk studionin vetem femije te internuar.Nuk e di sa e njeh (autori) historine e qytetit te Cerrikut!

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime