E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Soni Malaj & Mirko, sekretet e dashurisė qė lindi nga njė kėrcim

Publikuar: 07.09.2010 | 08:20
Lexuar: 4588 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
adhurim (08/09/2010 14:23:03) lum si mirko

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime