E shtunë, 23.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjermanisė i duhen mė shumė studentė tė huaj

Publikuar: 08.09.2010 | 13:41
Lexuar: 1514 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime