E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjermanisė i duhen 500 mijė emigrantė

Publikuar: 10.09.2010 | 21:52
Lexuar: 1525 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Mimi (10/09/2010 22:01:36) Bash ket nuk e besoj asnihere,,kto jan vetem Rekllama qe i bejn Shqiptaret,,si mundet te kerkoj Gjermanija Puntor,kurse ajo vet tash ka 5-milion pa pun--Arbeitslose--
Lumi (22/09/2011 14:22:19) @ Mimi
lexoje mire po thote TE KUALIFIKUAR....ne vitin 2015

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime