E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Gjyste Vulaj,

Publikuar: 11.09.2010 | 13:59
Lexuar: 5515 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
mirland (11/09/2010 20:48:16) mirdita qka me shkru se me pelqen shum esht ni kongatare se me pelqen shum shum shum tej mase edhe une jam ni kongtar i ri amo shum i ri jam vetem sa kam fillu me kendu kam shum deshir me bashpuni me gjyste vulaj se shum me pelqen je shum e mir te uroj shum fat edhe jet sa me te mir kalo mir landi
nexhmedin elezi (18/03/2011 00:56:25) Me tė vėrtetė Gjyste - Vulaj ėshtė yllė i muzikės dhe bukurisė!mė pėlqenė shum-shum-shum
ja pudhsha ata sy!
liriona (09/04/2012 12:44:28) shum e mir pa coment dhe esht nje kengetare shum e njohur

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime