E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dy mjek dhe njė taksambledhės gjenden tė vdekur nė ujrat e Strugės

Publikuar: 11.09.2010 | 22:39
Lexuar: 1448 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
edi (12/09/2010 18:07:53) hhaahhahahahaahahha a osht hajgareee qikjoo

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime