E martë, 17.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kalaja e Krujės, vatėr artizanati dhe suveniresh

Publikuar: 13.09.2010 | 13:53
Lexuar: 16063 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ervini (16/10/2010 11:41:43) ja keni fut kot ervin ru****e moret vesht poca bullgarie
daliana (30/10/2010 11:13:10) ME PELQEN SHUME KALAJA E KRUJES SEPSE KA PAMJE MANHITSHME
Ervin Re (10/11/2010 00:05:19) Me pelqen shume Kalaja e Krujes dhe historiku i saj.Ka pamje magjepsese dhe kur futesh ne te ndjen qe je pjese e saj.
Edi (14/03/2011 19:06:31) Kruja eshte nje nga qytetet e vjetra por qe nuk vdes kurre ashtu si Butrinti ,Shkodra ,Girokastra etj.Keto qytete e kane mbrojtur evropen nga pushtimi Turk por duke pare se cfar po na bejn ne sot , me mir skenderbeu te kishte bere aleance me turqit ene ta skaterroj fare ket evrope qe po na e vershtirson hyrjen ne BE . Bashk me ato grekrit qe nuk i kemi bere asgje edhe dun me na pushtu neve shtet luftetaresh.
dea (01/11/2012 17:20:07) shm cool
emerli (03/01/2013 15:08:56) mir e ke ti edi jam i nje mendimi me ty?
time (30/01/2013 23:25:25) vendi me i mir ne shqiperi
jhi;l (31/01/2013 14:02:36) shum
Agim Skoku (05/02/2013 00:58:26) Jam plotesisht dokord me disa koomentatore. Ne se ka mbetur pak nga krenaria jone, ajjo pa asnjje llon dyshimi do te gjendet ne Kalane madheshtore te Krujes e cila pa frike mund te krahasohet me ato to normaneve, anglosakaoneve dheme te mevoneshmet si te Anzhuineve e Burboneve. Fatkeqesisht ne shqiptaret kemi qene dhe jemi shume nihiliste.
Leta (04/11/2013 07:34:37) Bkrrrrrr :)
klea (10/01/2014 08:23:00) po ne shqiptaret nk ja dim vlerat
Anita (23/04/2014 20:37:12) Shum qytet i bukur kruja
engjellivodelltdhfzrnfzr8fhdb (05/06/2014 03:49:46) me ka ndihmuar shum ne lenden e historise faleminderit
engjellivogellozonjrembrojtse (05/06/2014 03:54:31) une ndihem e nderuar qe kruja eshte vendlindja ime. Kruja vendi me i bukur nw Shqiperi
elio ballabani (02/02/2016 19:14:50) bukur po me me pak fjale
Kari jot (22/10/2016 16:31:04) O Fylla e ju o fycka mos shkruani kot o trrapa
ajo (01/11/2016 07:56:18) kruja eshte sh e bkr po per nga bukuria s'ia kalon Korces .... OK

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime