E hënë, 22.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Carmen Electra: “Mė pėlqen tė jem dominuese nė seks”

Publikuar: 16.09.2010 | 19:39
Lexuar: 3654 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fitim (16/09/2010 20:44:10) preferenc ime gjat gjith jetes esht te jem pran teje zemer shummm sex edhe shumm e fort koke loqki
milaim pajaziti (16/09/2010 22:57:33) sen i fort te koku nuk di qka met than tjeter
hajdar (23/09/2010 10:06:05) cfar kreature ka fal zoti

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime