E mërkurë, 21.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Jakupi e promovoi broshurėn pėr mbrojtjen e shtresės sė ozonit

Publikuar: 16.09.2010 | 20:26
Lexuar: 1263 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime