E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Candice Swanepoel “i ēmend” meshkujt

Publikuar: 20.09.2010 | 22:16
Lexuar: 2068 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
gazmira mustafa (03/06/2011 22:11:12) te duaaaaaaaaaaaa si moter kissssssssssss

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime