E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Djemtė e RENEA-s, ata qė dikur tė fusnin frikėn

Publikuar: 21.09.2010 | 02:45
Lexuar: 7810 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Ermal Hysi (12/07/2011 18:18:31) Per mua jane dhe do te mbeten HERONJ keta djem trima qe i kane dhene figur policis shqiptare.
Jane nje elit si ne poli****ashtu dhe djema per tu admiruar dhe per tu mar shembull ne jeten civile.
Jam me fat qe njoh shume cuna te RENA-s dhe jane vertet BISHA
Ju pershndes Djema dhe suksese

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime