E shtunë, 20.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Karotat

Publikuar: 22.09.2010 | 11:08
Lexuar: 2437 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
amela (13/01/2014 15:12:03) karotat me te vertet jen nje ilaq qe ti heq semundjet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime