E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

K O N K U R S - Plotësues për regjistrimin e studentëve në studimet deridiplomike dhe në kuadër të Projektit 45, në afatin plotësues të regjistrimit, në programet studimore të Universitetit Shtetëror të Tetovës në vitin akademik 2010/2011
K O N K U R S i ri i USHT-së


Universiteti Shtetëror i Tetovës, shpall:


K O N K U R S - Plotësues për regjistrimin e studentëve në studimet deridiplomike dhe në kuadër të Projektit 45, në afatin plotësues të regjistrimit, në programet studimore të Universitetit Shtetëror të Tetovës në vitin akademik 2010/2011Paraqitja e kandidatëve : 27 deri 28 shtator

Kontrollimi i njohurive dhe aftësive: 29 shtator

Shpallja e listës preliminare: 30 shtator

Shpallja e vendimit për pranim të kandidatëve: 01 tetor

Regjistrimi i kandidatëve: 01 - 04 tetorMe respekt,

Zyra e Shtypit-UShT

Publikuar: 26.09.2010 | 09:22
Lexuar: 2678 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime