E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Para disa vitesh, kur po ëndërronte famën, Larissa iu nënshtrua disa operacioneve estetike. Ndërsa këto ditë, kirurgu i saj i ka publikuar në faqen e tij fotografitë e saj, ku qartë shihet se një pjesë e bukurisë së saj është meritë e mjekut.
Larissa Riquelme është zbukuruar nga kirurgu plastik Amin Mussi


Modelja paraguajane Larissa Riquelme, e cila së fundmi është shfaqur në versionin brazilian të revistës “Playboy”, është ‘zbukuruar’ nga kirurgu plastik Amin Mussi, i cili pas pesë vitesh, ka publikuar fotografitë e bukuroshes, para dhe pas operacionit.

Para disa vitesh, kur po ëndërronte famën, Larissa iu nënshtrua disa operacioneve estetike. Ndërsa këto ditë, kirurgu i saj i ka publikuar në faqen e tij fotografitë e saj, ku qartë shihet se një pjesë e bukurisë së saj është meritë e mjekut.

“Nuk më pengon që kirurgu im i ka publikuar ato fotografi në të cilat shihet se si jam dukur më parë. Nuk dukem keq, vetëm jam meremetuar pak. Ndërgjegjja ime është e pastër dhe nuk e kam ndërmend të zihem me të”, ka thënë Larissa, duke shtuar se nuk planifikon të bëjë ndonjë ndërhyrje tjetër (pas ndërhyrjes në hundë, rritjes së gjinjve dhe liposukcionit).
Larissa Riquelme është zbukuruar nga kirurgu plastik Amin Mussi

Publikuar: 30.09.2010 | 13:56
Lexuar: 4681 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime