E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Milano metropol evropian, sinonim i vlerave kulturore e artistike

Publikuar: 30.09.2010 | 13:55
Lexuar: 6229 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
fati (20/10/2010 14:16:09) eshte nje mozaik i vertet me vlera te vecanta per te cilat duhet te krenohet jo vetem italia por te gjithe ata qe e admitojne keto vepra gjigante
lindon (01/12/2010 21:42:20) milano esht nje parajs e vertet
arjan (07/04/2012 18:08:14) shum ebukur papm fare
leila (05/12/2013 19:12:34) xha shpetimi vdes per milanim

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime