E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri Osmani u takua me sheikun e emirateve Axhman, Humaid bin Rashid al Nuaimi

Publikuar: 01.10.2010 | 17:02
Lexuar: 1968 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
besim (21/02/2013 12:20:18) si mund te takoj nje sheik une dhe ti them te me bej miljoner sepse endrra ime esht te jem miljoner me rrespekt besimi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime