E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Besa shqiptare

Publikuar: 13.02.2009 | 03:24
Lexuar: 3070 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bujar hoxha (02/04/2010 21:10:23) zemergjeresia e ka karakterizuar gjithmone popullin shqiptar ne shekuj,nuk eshte vetem rasti i hebrejve por edhe ushtareve italian pas kapitullimit te italis te cilet u strehuan nga populli shqiptar po ashtu edhe grekerve ne jug te shqiperis
bujar hoxha (02/04/2010 21:14:34) zemergjeresia e ka karakterizuar gjithmone popullin shqiptar ne shekuj,nuk eshte vetem rasti i hebrejve por edhe ushtareve italian pas kapitullimit te italis te cilet u strehuan nga populli shqiptar po ashtu edhe grekerve ne jug te shqiperis.Doja te shtoja se nuk ishte feja ajo qe e beri te mundur kete por eshte natyra bujare qe ka vete populliqe e beri te mundur kete.Ky eshte nje virtyt qe pak kombe ne bote e kane.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime