E enjte, 21.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pazari i Krujės

Publikuar: 06.10.2010 | 13:41
Lexuar: 4175 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Grigor Jovani (09/10/2010 08:58:06) Falenderoj zonjėn Shameti dhe moderatorėt pėr kėtė dhuratė tė bukur malli, qė mė dhanė kėtij mėngjesi tė shtune. Mė ofruan njė shėtitje nė kėtė vend tė dashur, nė pazarin e Krujės. Njė wikend i mrekullueshėm. Para njėzet vjetėsh kam punuar gazetar nė gazetėn e Krujės, "Kastrioti". Aty, nė pazar, ose tek Kalaja e pinim kafenė e mėngjesit, shtronim drekat dhe darkat tona tė paharrueshme. Kujtime qė tė mallėngjejnė.
Ju faleminderit,
Grigor Jovani
Athinė.
albana (19/10/2010 09:15:13) Kruja eshte nje qytet i mbrekullueshem. Nje nga arsyet qe me ka shtyre ta shkruaj eshte se, ngjason pak a shume me qytetin tim Gjirokastren.Ajo qe me ka bere pershtypje ne ate qytet, pervec madheshtise me te cilen ai te shfaqet ishin njerzit sa bujar aq dhe mikeprites. Jam me fat qe kam njohur dhe biseduar me nje pjese te tyre.
Ndryshe nga reportazhet e tjera kete here, kam perdorur shkurtimin nje pseudonim qe eshte shume domethenes per mua.
Falenderoj stafin e gazetes.
Me respekt Albana Allushaj
Visari, Gjakove (26/05/2012 15:09:04) Fotoja e pare eshte ne Gjakove, nuk eshte Kruja.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime