E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

"Kam dhimbje, por shpresoj të jem me fat dhe të shërohem sa më shpejt, në mënyrë që të mos mungoj as me Kazakistanin. Dua të luaj, por sipas mjekëve kjo është pothuajse e pamundur", ka thënë Oezil.
Oezil mungon me Kazakistanin?
Mesfushori Mesut Oezil pritet të mungojë te Përfaqësuesja e Gjermanisë, që të martën përballet me Kazakistanin në ndeshjen e grupit A të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 2012.

Oezil 21-vjeçar të premten në ndeshje kundër Turqisë ka dëmtuar nyjën e këmbës dhe për këtë arsye pritet të mos udhëtojë fare me ekipin. Ai shënoi një gol në fitoren 3:0 ndaj Turqisë.

"Kam dhimbje, por shpresoj të jem me fat dhe të shërohem sa më shpejt, në mënyrë që të mos mungoj as me Kazakistanin. Dua të luaj, por sipas mjekëve kjo është pothuajse e pamundur", ka thënë Oezil.

Publikuar: 11.10.2010 | 10:51
Lexuar: 975 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime