E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

35-vjecarja eshte shfaqur duke mbuluar me duar Hans dhe Franz, dy gjokset e emertuar prej saj, per kopertinen e numrit te muajit mars. Klum ka pozuar duke qeshur, ka treguar nje fizik perfekt dhe nje lekure te paster, fale edhe ndihmes se photoshop-it.
Heidi Klum pozon nudo per GQ


Modelja gjermane Heidi Klum pozon nudo per revisten e njohur GQ.

35-vjecarja eshte shfaqur duke mbuluar me duar Hans dhe Franz, dy gjokset e emertuar prej saj, per kopertinen e numrit te muajit mars. Klum ka pozuar duke qeshur, ka treguar nje fizik perfekt dhe nje lekure te paster, fale edhe ndihmes se photoshop-it.

Forma e shkelqyer e modeles tregon edhe per ekuilibrin e arritur prej saj ne planin sentimental. Historia me kengetarin Seal me te cilin ka nje djale, shkon si mos me mire.

Publikuar: 16.02.2009 | 07:55
Lexuar: 3275 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime