E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė emigrante nė oborrin e saj

Publikuar: 13.10.2010 | 09:18
Lexuar: 3054 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
eli kamza (18/11/2010 03:28:42) NILUSH JE ME E MIRA .... TE PUTH ME SHUM MALL ELUSHI
tixhi kasa (26/03/2014 14:10:46) Je poezi e gjalle shpirti ime Nilush biri bukur <3
tano ducati (26/03/2014 16:08:16) te lumt nila , me emocionove <3

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime