E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në moshën 16 vjeçare ajo ka fituar në ditë honorar prej 5.000 euro.Megjithëse ka kontratë me ,,Victoria secret,s ajo ka qenë e angazhuar edhe në inçizimin e reklamave të firmave të njohura si Nike, Diesel, Versus, Guess etj.
Candice Swanepoel  edhe  me  kombinime  të veshjeve sportive jep imazh  të bukurFotografitë e 22 vjeçares ikonë e modës dhe e agjencisë "Victorias secrets" japin befasi të reja për adhuruesit e kësaj bukuroshe.

Shumica e kanë parë nëpër katalogje me veshje seksi ndërsa tani ajo tregon se edhe me veshje të tipit sportiv, ndersa duket bukur dhe simpatike.

Candice ka lindur në republikën Jugoafrikane, kurse agjentët e modës e kanë vërejtur dhe e kanë angazhuar që kur ka qenë 15 vjeçare.

Në moshën 16 vjeçare ajo ka fituar në ditë honorar prej 5.000 euro. Megjithëse ka kontratë me "Victoria secret's" ajo ka qenë e angazhuar edhe në inçizimin e reklamave të firmave të njohura si Nike, Diesel, Versus, Guess etj.

Gjithashtu nëpër revy të modës ajo ka veshur dhe ka reklamuar e koleksionet e kreatorëve të ndryshëm të modës si : Tommy Hilfiger, Dolce&Gabana, Sass&Bide, Betsey Johnson etj.
Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
Candice Swanepoel
Candice Swanepoel

Publikuar: 15.10.2010 | 15:20
Lexuar: 3050 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime