E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fotografitë janë realizuar në Londër dhe kanë zgjatur dy ditë, gjatë të cilave modelja bjonde gjermane ka pozuar duke u transformuar si kamaleon nga një balerinë, në një Hippie, në një femër fatale apo në një rocker-e të mallkuar.
Schiffer, 40-vjecarja më e bukur e Gjermanisë
Lolita, rocker-e apo femër fatale! 40 fytyrat e ndryshme të Claudia Schiffer, janë dhurata që gjermania "Zeit Magazin" i bën lexuesve për të festuar 40-vjetorin e modeles së famshme.

Janë 40 kopertinat në të cilat 40-vjecarja më e bukur e Gjermanisë pozon me stilet dhe imazhet e ndryshme te 10 viteve te fundit.

Fotografitë janë realizuar në Londër dhe kanë zgjatur dy ditë, gjatë të cilave modelja bjonde gjermane ka pozuar duke u transformuar si kamaleon nga një balerinë, në një Hippie, në një femër fatale apo në një rocker-e të mallkuar.

Publikuar: 18.10.2010 | 05:24
Lexuar: 1595 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime