E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

USHT-sė iu shtua edhe njė Doktor shkence

Publikuar: 18.10.2010 | 15:38
Lexuar: 2587 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
kostika (20/02/2012 20:15:48) eshte fantastik dhe mashtrues

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime