E hënë, 25.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Antigone: Punimet artizanale rizgjojnė lavdinė e njė qytetėrimi te lashte

Publikuar: 19.10.2010 | 11:24
Lexuar: 5224 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Alma (19/10/2010 21:58:36) Shume bukur! sa teksti i mire!
behare (26/07/2011 12:42:20) I lumte kesaj gruaje, i lakmoj per punen qe e ben. Kisha dashur qe se paku nje muaj vere gjate pushimeve te shkoj dhe t i ndihmoj. Nje pershendetje per e madhe nga zemra per Antigonen nga Hani i Elezit.
nerxhivane nga norvegjija (05/08/2012 00:51:56) un ikam punue dy veshje komtare norvegjeze po disaher e kam provue te blej materjal e ti punoj v. k. shqiptare origjinale te vekut si i ban ti po nuk igjej, shum bukur besoj se edhe shum gra tjera do te punojn si timos ti harojm traditat e vjetravjetra
Alma (16/09/2012 04:56:41) Te shkelqyeshme!!!!!! Ju lumte..
A mund te me dergoni cmimet ne adresen e emailit qe kam nisur. Kam deshire te blej per shtepine time..Banoj larg..
Edhe nje here pergezime
noti kola (15/03/2014 18:42:41) pershendetje jetojme ne gre****me pelqejne shume qilimat dhe dua te blej nje a mund te me ktheni pergjigje sa kushton nje qilim

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime