E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sot martohet Edi Rama

Publikuar: 24.10.2010 | 00:39
Lexuar: 2832 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
bekim (24/10/2010 10:57:22) urrime martesen,dhe jet te lumtur z.edi rama
shqipe mustafa-maqedoni (24/10/2010 14:53:51) urime martesa te deshiroj te gjithe te mirat e botes

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime