E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Turqia, si nė kohet e perandorisė

Publikuar: 24.10.2010 | 12:54
Lexuar: 8115 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
faik (27/10/2010 00:09:30) Tur****a 2001 ka qene po thuajse ne krizė me te rend ekonomike prej formimit e kendej . por ja qe disa persona qe kane frig ndaj allaut (xhemati) moren ne dore pushtetin dhe ja sot Tur****a nje superfu****botrore dhe Recep Tayip Erdogan nje lider i papare

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime