E premte, 20.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kurat me mjaltė pėr 15 sėmundje

Publikuar: 25.10.2010 | 19:36
Lexuar: 1872 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Nina (02/01/2011 21:51:52) ju lutem a mund te me thoni si i thone kesaj pluhur kanelle ne gjermanisht pasi qe jetoj ne zvicer dhe nuk ekam te qart mos eshte kümel
krokodili (16/06/2015 10:38:31) pluhurit te kanelles ne gjermanisht
Zimtpulver

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime