E diel, 27.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nxėnėsit maqedon tė hėnėn nė turne etnike

Publikuar: 28.02.2009 | 19:46
Lexuar: 2093 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
MARSELI (07/11/2009 06:52:10) ju pershendes me te gjitve se edhe shkollat e mesme i keni be ne pun partiake po nuk shkon kjo deri ne fund i erdhe edhe ksaj fundi po ti abdul aqim ademi ku ke me shku ti ma se fundi
pram ne fashtaret ke me ardh po ske ku me shku

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime