E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Me anë të këtyre fotove Ninel Conde ka treguar se është akoma në maje të bukurisë Latinoamerikane dhe gjithashtu edhe ndër femrat më të bukura të botës.
Edhe në moshën 40 vjeçare Ninel Conde ka trup të  mrekullueshëm

Bukuroshja, aktorja ,këngëtarja dhe top modelja latinoamerikane Ninel Conde ka pozuar për magazinën ,, H Para Hombres,, magazinë kjo në të cilën bukuritë e trupi i ka shpalosur edhe Portugezja Larissa Riquelme.

Me anë të këtyre fotove Ninel Conde ka treguar se është akoma në maje të bukurisë Latinoamerikane dhe gjithashtu edhe ndër femrat më të bukura të botës.

Befason fakti se kjo bukuroshe e cila njihet në Meksikë si femra më seksi i ka të dyzetat dhe ka një vajzë 13 vjeçare.

Por aspak mosha nuk e ka penguar dhe nuk e ka zbehur bukurinë e kësaj manekine e cila ka interpretuar edhe ë filmin ,, E shëmtuara Betty,, ku ka pasur një rol episodik dhe ka fituar çmimin e quajtur Latin Gramm.
Ninel Conde

Publikuar: 29.10.2010 | 15:35
Lexuar: 3605 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
gagi (30/10/2010 14:47:16) ta hanksha ****

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime