E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Seks pesė herė nė javė

Publikuar: 01.11.2010 | 12:33
Lexuar: 3319 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ALBANI (02/11/2010 13:43:53) vetem 5-here ne jave ,na genjeve
nejse shume pak,shume pak
po te kisha une do kishte raste edhe tre here dita
rasul khan (31/08/2012 00:52:08) boll pak per qet problem te seksit ne SHBA divor****ka mrri ne 75 % .se une mos mem pengue na musafir per 2 dit i baj 8 pa kurfar problemi flm

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime