E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sulmuesi i Wolfsburgut, boshnjaku Edin Xheko, është i irrituar me mediumet dhe ka hedhur poshtë spekulimet për firmosjen e parakontratës me skuadrën e Juventusit, shkruan "Bild" të hënën.
Xheko distancohet nga JuveSulmuesi i Wolfsburgut, boshnjaku Edin Xheko, është i irrituar me mediumet dhe ka hedhur poshtë spekulimet për firmosjen e parakontratës me skuadrën e Juventusit, shkruan "Bild" të hënën.

Xheko ka thënë se nuk ka arritur marrëveshje me asnjë skuadër dhe se veten e konsideron si futbollist të ekipit gjerman.

"Këto spekulime duhet të ndalen. Nuk kam firmosur marrëveshje me Juventusin, Bayernin apo ndonjë skuadër angleze", tha ai. "Jam lojtar i Wolfsburgut dhe kam kontratë deri në vitin 2013, kjo është e tëra".

Publikuar: 02.11.2010 | 20:36
Lexuar: 924 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime