E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Avokati i Berlusconit, Niccolo Ghedini, hodhi poshtë këto pohime, duke thënë se “këta deklarata, nëse kanë ekzistuar, ato tashmë janë hedhur poshtë nga dëshmitarët e mëparshëm”, shkruan “Sun”.
Vajza që akuzon Berlusconin

Kjo është Nadia Macrì, vajza 28-vjeçare, e cila ka treguar prokurorisë në Palermo se ka pasur dy takime të fshehta seksuale me kryeministrin italian Silvio Berlusconi.

Takime të cilat kryeministri italian i ka paguar nga 5 mijë euro secilën. Këto foto të bukuroshes nga Reggio Emilia janë marrë nga profili i saj në Facebook, njofton Ballkanweb.

Gjithashtu, ajo deklaroi se ajo ka qenë e pranishme kur 74-vjeçare pati marrëdhënies seksuale me disa gra në xhakuzi.

Avokati i Berlusconit, Niccolo Ghedini, hodhi poshtë këto pohime, duke thënë se “këta deklarata, nëse kanë ekzistuar, ato tashmë janë hedhur poshtë nga dëshmitarët e mëparshëm”, shkruan “Sun”.

Publikuar: 03.11.2010 | 13:58
Lexuar: 1641 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime