E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Modelja bukuroshe është zhveshur për numrin e fudit të revistës Huge dhe në këto ditë të ftohur u ka ngritur temperaturën meshkujëve, të cilët nuk dinë kë të shohin në fillim, këmbët apo gjoksin.
Erin, engjulli që nuk i fsheh bukuritë e saj
Erin Heatherton është njëra nga engjuj e Victoria Secret-s e cila ka cfarë të tregoj dhe atributet e saj ajo nuk i fsheh, por përkundrazi nuk le vend pa I paraqitur sa më mirë.

Modelja bukuroshe është zhveshur për numrin e fudit të revistës Huge dhe në këto ditë të ftohur u ka ngritur temperaturën meshkujëve, të cilët nuk dinë kë të shohin në fillim, këmbët apo gjoksin.

Ajo ka gjinj dhe këmbë shumë të bukura dhe kështu revista Huge ka zgjedhur fotograf që do ti paraqiste të dy atributet e Erin Heatherton.

Me veshje puntoresh ka zbuluar se jo rastësishtë është modele e veshjeve të brendshme, ndërsa këmbët e saj të gjata në takat e larta janë të mrekullueshme. YllPress.com jus jell fotot e bukuroshes për kënaqësinë tuaj.
Erin Heatherton
Erin Heatherton

Publikuar: 05.11.2010 | 04:30
Lexuar: 2658 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime