E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“This Is My Night” është titulli i këngës që do ta lansohet për publikun e gjerë së shpewjti. Genta duket shumë e kënaqur nga ky bashkëpunim me studion suedeze dhe sipas saj kënga e radhës do të kthehet shumë shpejt në një hit..., shkruan Bluetouth.
Genta s’ka të ndalur, gati kënga e reDuket se tani puna për të nuk ka të ndalur. Këngëtarja Genta Ismajli, pasi u shpall fituese e dy çmimeve të rëndësishme në festivalin “Zhurma Show Awards”, ka udhëtuar drejt Suedisë për të regjistruar këngën e saj më të re, e cila pritet të publikohet shumë shpejt në tregun muzikor shqiptar.

“This Is My Night” është titulli i këngës që do ta lansohet për publikun e gjerë së shpewjti. Genta duket shumë e kënaqur nga ky bashkëpunim me studion suedeze dhe sipas saj kënga e radhës do të kthehet shumë shpejt në një hit..., shkruan Bluetouth.

Publikuar: 06.11.2010 | 09:59
Lexuar: 1440 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime