E premte, 20.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Se Ami ėshtė nusja qė “ia mbledh” burrit

Publikuar: 06.11.2010 | 16:30
Lexuar: 7834 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
sara bendaj (02/12/2010 22:49:26) bravo Ami, duhen femrat ne shqiperi si ti.
hvgj (26/12/2010 22:27:51) je numer 1 ami ...
ana myrtaj (30/03/2011 17:49:37) o Ami cben o vajze? Vertet jeni nje cift shume i bukur urime te dyve . Dhe do te doja tju thosha jam e cmendur pas jush Ermal nese mund te te kerkoj nje nder doja te thosha qe te apartamenti 2xl te kendosh kengen nuk dua ta di
Ndrecka (12/05/2012 12:34:32) Urime te dyve!
Ermal je 1 ke 2xL
emi (04/12/2012 00:38:32) urime te dyve jeni cifti me i bukur i shqiperis......ju dua shume shume dhe se pse nuk ju njoh personalisht....gjthesisi nese do kisha rastin tu takoja do ju kerkoja nje atoraf te dyve dhe nje foto patjeter nese do te donit ju dua shume shume keshtu vazhdoni
sara (25/11/2013 17:28:45) shummm te bukur te dyje jeni yje

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime